Kňazi

 

Správcovia farnosti:

vdp. Peter Buľko (1994-1997); + 13.3.1998, pochovaný v Barci.

Mgr. Ján Gič (1997-2012)

Mgr. Oliver Székely (2012-

 

Kapláni:

Mgr. Štefan Ružbarský (1998-1999)

Mgr. Roman Palečko (1999-2002)

Mgr. Anton Janič (2001-2003)

vdp. Jozef Janič (2002)

Mgr. Daniel Mišenko (2002-2005)

Mgr. Peter Dzijak (2003)

Mgr. František Petro (2004-2007)

Mgr. Radoslav Krenický (2005-2008)

Mgr. Peter Fogáš (2007-2010)

Mgr. Jozef Kadlic (2008-2011)

Mgr. Martin Murajda (2010-2012)

Mgr. Ladislav Jeremiáš (2011-2013)

Mgr. Peter Bednár (2012-2014)

Mgr. Marcel Puškáš (2013)

Mgr. Tomáš Tupta (2014 -2017)

Mgr. Ľubomír Miškovič (2017-

 

Kňazi rodáci:

Mgr. Jozef Bližinský, SDB, ord. 21.2.1986 (Hažín nad Cirochou); + 22.1.2017, pochovaný v Bardejove.

Mgr. Ing. Dušan Lupčo, ord. 20.6.1998 (Jasenov)

Mgr. Ľuboš Kováč, SchP, ord. 20.6.2009 (Jasenov)

Mgr. Dušan Harvilik, ord. 11.6.2017 (Pod Sokolejom)